סדרת
טיפול ושיקום
לבית
לשיער טבעי

מבית החלקה הודית משקמת

 

צבע, גוונים, פן והחלקה הם, כידוע, מתכון לשדרוג ההופעה, לשיפור הביטחון ולהעלאת המורל. אבל פעולות אלה עלולות גם לפגוע בשיערך ולהוות לו נזק, לכן פותחה סדרת המוצרים הביתיית  של  INDIAN OIL שתעזור לך להגן על שיערך ולהחיות אותו מחדש.

המוצרים בעלי מרכיבים טבעיים וייחודים  המחליפים את המוצרים המזיקים ובעלי 2 פטנטים רשומים לחידוש מבנה השיער ולחיזוק השערה עד פי 3 מחוזקה הראשוני.

1000ML
6

250 שח

6
שמפו1

שמפו דיפ

6

שמפו לאחר החלקה ללא מלחים, מתאים גם לשיער שלא עבר החלקה. שמפו ללא מלחים (SLS) מעושר בקרטין טבעי המחזק, ומצפה את השערה בכל חפיפה, ומכיל את חמאת פרי אינקה-אינצי אשר מזינה ושומרת על השיער וההחלקה לאורך זמן מהשורש ועד הקצוות, ומעניקה לו מראה בריא ומבריק. השמפו מותאם במיוחד לכל סוגי השיער שעבר פעולה כימית כגון: החלקות, סלסול, פתיחת תלתלים, צבע ופסים. השמפו מנקה ושומר על הקרקפת ומגן עליה, ומומלץ לבעלי קרקפת רגישה. בעל 2 פטנטים רשומים לחידוש מבנה השיער ולחיזוק השערה עד פי 3 מחוזקה הראשוני.

6
500ML
6

250 שח

6
מסכה

מסכה לשיער

6

מסכה לשיער עבה יבש ופגום – מסכת הזנה טיפולית ומשקמת לשיער עבה יבש ופגום, הנוסחה הייחודית מועשרת בקומפלקס של חמאת אינקה-אינצי, קרטין וויטמינים – משפרת את רכות השיער ותורמת להחדרת מרכיבים חיוניים – לשיער גמיש, מבריק וזוהר כבר מהשימוש הראשון. טיפ: במקלחת, לאחר חפיפת השיער יש לפזר את המסכה, וחובה לסרק עם מסרק צפוף מהשורש לקצוות, לאסוף את השיער בקליפס ובסיום המקלחת לאחר כ 10 דקות לשטוף את המסכה. בעל 2 פטנטים רשומים לחידוש מבנה השיער ולחיזוק השערה עד פי 3 מחוזקה הראשוני.

6
150ML
6

200 שח

6
סרום

סרום

6

סרום לשיער עבה יבש ופגום – הסרום הייחודי מותאם במיוחד לשיער  מועשר בתמציות פרי אינקה-אינצי מיערות האמזונס, המעניקות מעטפת מגוננת לשיער. הסרום אוטם וסוגר  את הקצוות המפוצלים ומעצים את הברק והזוהר הטבעיים, תוך שהוא הופך את עיצוב וסידור השיער לפעולה קלה ונוחה

טיפ: מומלץ לשים לפני הייבוש בפן ולסרק עם מסרק צפוף בסיום.

6
150ML
6

440 שח

6
קיט

קיט- שמפו, מסכה וסרום

6

מארז מושלם של מוצרי הטיפול והשיקום שלנו הכולל: שמפו דיפ ליטר, מסכה לשיער 500ML, סרום 150ML 

בעל 2 פטנטים רשומים לחידוש מבנה השיער ולחיזוק השערה עד פי 3 מחוזקה הראשוני.

נא להשתמש בהתאם להוראות השימוש
6

סדרת
טיפול ושיקום לבית
לשיער צבוע/בלונד

מבית החלקה הודית משקמת

 

מה הבעיה עם שיער צבוע ושיער בלונד?

מערכת כדור הארץ ניזונה מהשמש. אם ניקח דף לבן ונשים אותו בשמש 3 ימים הדף יהיה צהוב.

וזה מה שקורה לשיער הצבוע לאחר כשבוע הגוון נראה שונה, ובשיער בלונד צהבהב.

הפתרון?

פיתוח של המעבדות שלנו בשילוב פיגמנט סגול המבטל את הצהוב בשיער בכל הסדרה ומבטיח שמירה על הגוון הרצוי.

1000ML
7

250 שח

7
שמפו2

שמפו דיפ

לשיער צבוע

7

שמפו לאחר החלקה ללא מלחים, מתאים גם לשיער שלא עבר החלקה. שמפו ללא מלחים (SLS) מעושר בקרטין טבעי המחזק, ומצפה את השערה בכל חפיפה, ומכיל את חמאת פרי אינקה-אינצי אשר מזינה ושומרת על השיער וההחלקה לאורך זמן מהשורש ועד הקצוות, ומעניקה לו מראה בריא ומבריק. השמפו מותאם במיוחד לכל סוגי השיער שעבר פעולה כימית כגון: החלקות, סלסול, פתיחת תלתלים, צבע ופסים. השמפו מנקה ושומר על הקרקפת ומגן עליה, ומומלץ לבעלי קרקפת רגישה. בתוספת פיגמנט סגול למניעת הצהוב בשיער. בעל 2 פטנטים רשומים לחידוש מבנה השיער ולחיזוק השערה עד פי 3 מחוזקה הראשוני.

7
500ML
7

250 שח

7
מסכה לשיער צבוע

מסכה

לשיער צבוע

7

מסכה לשיער עבה יבש ופגום – מסכת הזנה טיפולית ומשקמת לשיער עבה יבש ופגום,  הנוסחה הייחודית מועשרת בקומפלקס של חמאת אינקה-אינצי, קרטין וויטמינים – משפרת את רכות השיער ותורמת להחדרת מרכיבים חיוניים – לשיער גמיש, מבריק וזוהר כבר מהשימוש הראשון. טיפ: במקלחת, לאחר חפיפת השיער יש לפזר את המסכה, וחובה לסרק עם מסרק צפוף מהשורש לקצוות, לאסוף את השיער בקליפס ובסיום המקלחת לאחר כ 10 דקות לשטוף את המסכה. בתוספת פיגמנט סגול למניעת הצהוב בשיער. בעל 2 פטנטים רשומים לחידוש מבנה השיער ולחיזוק השערה עד פי 3 מחוזקה הראשוני.

7
150ML
7

200 שח

7
סרום לשיער צבוע

סרום

לשיער צבוע

7

סרום לשיער עבה יבש ופגום – הסרום הייחודי מותאם במיוחד לשיער  מועשר בתמציות פרי אינקה-אינצי מיערות האמזונס, המעניקות מעטפת מגוננת לשיער. הסרום אוטם וסוגר  את הקצוות המפוצלים ומעצים את הברק והזוהר הטבעיים, תוך שהוא הופך את עיצוב וסידור השיער לפעולה קלה ונוחה. בתוספת פיגמנט סגול למניעת הצהוב בשיער.

טיפ: מומלץ לשים לפני הייבוש בפן ולסרק עם מסרק צפוף בסיום.

7
1000ML
10

250 שח

10
שמפו סילבר

שמפו סילבר

10

שמפו סילבר מבית indian oil מעושר בשמן אינקה אינצי ובשילוב נוסחה ייחודית השומרת על גוון השיער הבהיר של הלקוחה ללא שינויי גוון ושמירה על צבע שיער רענן,

חפיפה עם השמפו תשמור על צבע השיער הבהיר כגון כסוף, בלונדיני וכו’ מפני נזקי השמש ואפשרות להופעת גוון צהוב בשיער. 

יש להשתמש בהתאם להוראות השימוש.

10
500ML
10

250 שח

10
מסכה סילבר

מסכת סילבר

10

מסכת סילבר לשיער מבית indian oil מעושרת בשמן אינקה אינצי ובשילוב נוסחה ייחודית השומרת על גוון השיער הבהיר של הלקוחה ללא שינויי גוון ושמירה על צבע שיער רענן,

חפיפה עם המסכה תשמור על צבע השיער הבהיר כגון כסוף, בלונדיני וכו’ מפני נזקי השמש ואפשרות להופעת גוון צהוב בשיער.

יש להשתמש בהתאם להוראות השימוש.

10